25ste Hanssen Treffen

Op 24 November a.s. gaat de Schutterij van Beesel het Hanssen Treffen organiseren.
Dit wordt dan reeds het 25e Hanssen Treffen dat in deze opzet georganiseerd gaat worden.

Dit treffen is in het leven geroepen door de instructeur van deze verenigingen
waarnaar dit treffen ook vernoemd is, Geert Hanssen.

De opzet was eigenlijk om in de wintermaanden de nieuwe werken
die zijn ingestudeerd ten gehore te brengen, meestal voor de eerste keer.

Op dit moment nemen 4 verenigingen deel aan dit treffen waar Geert Hanssen les geeft.
Het is de slagwerkgroep van Fanfare “ St.Laurentius" uit Leeuwen waar Geert al meer dan 11 jaar les geeft.
Dan is er nog van de Schutterij “St. Jacobus Hunsel" de Jeugd drumband en de grote drumband.
Hier geeft Geert al zo’n 46 jaar les.
Ook is er nog het trommelkorps van "Koningsbosch" waar Geert een jaar of 2 les geeft.
En dan is er nog de drumband van de Schutterij van "Beesel" waar Geert zo’n 3 jaar les geeft.

Voor wat afwisseling is de Zaete Hermenie “Neut Zat” van de partij,
die tussen de optredens door wat leuke muziek ten gehore zullen brengen.
De link hiermee is dat Geert deze mee heeft opgericht en de opleiding heeft meegedaan.

De voorgaande jaren was het altijd een heel gezellig treffen
dat ieder jaar door een van de andere vereniging op toerbeurt wordt georganiseerd.

Hou je van wat afwisseling dan kom je best wel aan je trekken.

Locatie: Gildekamer Aanvang: 19.30 uur.

Programma voor de avond is als volgt,

19:30uur Drumband St. Georgius & St.Sebastianus Beesel

1. Drakenmars-----------G.Hanssen
2. Gilde Concert---------G.Hanssen
3. County of Devon------G.Hanssen
4. Magnificus--------------J.Schipper

20:00uur Jeugddrumband St.Jacobus Hunsel

1. De Jacobjes-----------G.Hanssen
2. Amazone-----------------M.Mols
3. De Bengels------------G.Hanssen
4. Drumbattle-------------J.Schipper

20:30uur Slagwerkgroep St.Laurentius Leeuwen

1. Mars Asselt------------G.Hanssen
2. Oad Leeve-------------G.Hanssen
3. The New Drum Major- G.Hanssen
4. oundtrack Souvenir-----J.Schipper

21:00uur Drumband St. Jacobus Hunsel

1. Mars Drum Show-------------G.Hanssen
2. Slagerij v. Kampen Medley----G.Hanssen
3. MarsDrum Show--------------G.Hanssen
4. Showmars Hunsel-------------G.Hanssen

21:30 Fluiterkorps St.Joseph Koningsbosch

1. Der Stadtpfeifer----------J.Cremers
2. San Juan-----------------J.Cremers
3. Bratislava-----------------P.Wolters
4. Tropical Sound------------J.Schroen